KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15915243
nr 1591 5243
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:40:59
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)